Uitslag stemming CETA Europees Parlement

Stemming CETA Europees Parlement (15/02/2017)

408 In favour

 

ALDE: Au?trevi?ius, van Baalen, Bearder, Becerra Basterrechea, Bilbao Barandica, Calvet Chambon, Cavada, Charanzová, Deprez, Diaconu, Dlabajová, Federley, Gerbrandy, Giménez Barbat, Goerens, Goulard, Huitema, Hyusmenova, in 't Veld, Jäätteenmäki, Jakov?i?, Je?ek, Kallas, Kyuchyuk, Lambsdorff, Løkkegaard, Marinho e Pinto, Mazuronis, Meissner, Michel, Mihaylova, van Miltenburg, Mlinar, Nart, Nicolai, van Nieuwenhuizen, Paet, Rado?, Ries, Riquet, Rohde, Schaake, Selimovic, Takkula, Teli?ka, Theurer, Toom, Torvalds, Tremosa i Balcells, Uspaskich, Vautmans, Väyrynen, Verhofstadt, Weber Renate, Wierinck, Wikström

 

ECR: Ashworth, Bashir, Campbell Bannerman, Czesak, Dalton, Demesmaeker, Deva, Dohrmann, Duncan, Fitto, Ford, Foster, Fotyga, Fox, Girling, Gosiewska, Halla-aho, Henkel, Hoc, Kamall, Karim, Karski, K?osowski, Kölmel, Ku?miuk, Legutko, Loones, Lucke, McClarkin, Macovei, Nicholson, O?óg, Piecha, Por?ba, Procter, Sernagiotto, Starbatty, Stevens, Sulík, Swinburne, Tannock, Theocharous, Toma?i?, To?enovský, Trebesius, Van Bossuyt, Van Orden, Vistisen, Wi?niewska, Zahradil, Z?le, ?it?anská, Z?otowski

 

EFDD: Bergeron, Lundgren, Mach, Winberg

 

NI: Dodds Diane, Korwin-Mikke, Soru

 

PPE: Adaktusson, Andrikien?, Ayuso, Bach, Balz, Becker, Belet, Bendtsen, Bocskor, Böge, Bogovi?, Boni, Brok, Buda, Bu?oi, Buzek, van de Camp, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Cesa, Christoforou, Cicu, Clune, Coelho, Collin-Langen, Comi, Comodini Cachia, Corazza Bildt, Csáky, Deli, Deß, Deutsch, Díaz de Mera García Consuegra, Dorfmann, Ehler, Engel, Erd?s, Estaràs Ferragut, Faria, Ferber, Fernandes, Fisas Ayxelà, Fjellner, Florenz, Gabriel, Gahler, Gáll-Pelcz, Gambús, Gardini, Gieseke, González Pons, de Grandes Pascual, Gräßle, Grossetête, Hayes, Herranz García, Hohlmeier, Hökmark, Hübner, Iturgaiz, Jahr, Jaz?owiecka, Jiménez-Becerril Barrio, Joulaud, Juvin, Kalniete, Karas, Kari??, Kefalogiannis, Kelam, Kelly, Koch, Kósa, Köstinger, Kovatchev, Koz?owska-Rajewicz, Kudrycka, Kuhn, Kukan, Kyrtsos, Lamassoure, de Lange, Langen, La Via, Lavrilleux, Le Grip, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, Lope Fontagné, López-Istúriz White, ?ukacijewska, McAllister, McGuinness, Maleti?, Malinov, M?nescu, Mann, Marinescu, Mato, Maullu, Maydell, Melo, Metsola, Mikolá?ik, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morin-Chartier, Mure?an, Muselier, Mussolini, Nagy, Niebler, Niedermayer, van Nistelrooij, Novakov, Olbrycht, Pabriks, Patriciello, Peterle, Petir, Pieper, Pietikäinen, Pitera, Plura, Pogliese, Pol?ák, Ponga, Pospí?il, Preda, Proust, Quisthoudt-Rowohl, Radev, Rangel, Reding, Reul, Ribeiro, Rosati, Ruas, Rübig, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salini, Sander, Sarvamaa, Saryusz-Wolski, Saudargas, Schmidt, Schöpflin, Schulze, Schwab, Sógor, ?ojdrová, Sommer, Spyraki, ?tefanec, ?t?tina, Stolojan, ?uica, ?ulin, Svoboda, Szájer, Szejnfeld, Thun und Hohenstein, T?kés, Toli?, Tomc, ?urcanu, Ungureanu, Urutchev, Vaidere, Valcárcel Siso, V?lean, Vandenkendelaere, Verheyen, Virkkunen, Voss, Vozemberg-Vrionidi, Wa??sa, Weber Manfred, Wenta, Wieland, Winkler Hermann, Winkler Iuliu, Záborská, Zagorakis, Zdechovský, Zdrojewski, Zeller, Zovko, Zver, Zwiefka

 

S&D: Aguilera García, Assis, Ayala Sender, Bal?ytis, Bettini, Blanco López, Blinkevi?i?t?, Bonafè, Borzan, Bo?tinaru, Bullmann, Christensen, Corbett, Costa, Cristea, Dalli, D?ncil?, Danti, Delvaux, De Monte, Fernández, Fleckenstein, Frunzulic?, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Gill CBE, Grammatikakis, Grapini, Gualtieri, Guerrero Salom, Guteland, Gutiérrez Prieto, Hoffmann, Honeyball, Ivan, Jaakonsaari, Jáuregui Atondo, Kaili, Kammerevert, Kaufmann, Kofod, Krehl, Kumpula-Natri, Kyenge, Kyrkos, Lange, Lauristin, Leinen, Lietz, López, Ludvigsson, McAvan, Ma?ka, Martin David, Melior, Mizzi, Mois?, Molnár, Morgano, Negrescu, Neuser, Nica, Niedermüller, Nilsson, Papadakis Demetris, Pa?cu, Pavel, Picierno, Picula, Pittella, Rodrigues Liliana, Rodríguez-Piñero Fernández, Rodust, dos Santos, Sârbu, Sassoli, Schaldemose, Serrão Santos, Silva Pereira, Sippel, Smolková, Stanishev, Stihler, Szanyi, T?n?sescu, ?apardel, Toia, Ujhelyi, Valenciano, Vaughan, von Weizsäcker, Werner, Zanonato, Zoffoli, Zorrinho

Verts/ALE: ?krlec, Tarand

 

 

254 Against

 

ALDE: Arthuis, Harkin, Rochefort, Vajgl

 

ECR: Belder, Dzhambazki, Gericke, Jurek, Karlsson, Krupa, Marias, Piotrowski, Ruohonen-Lerner

 

EFDD: Adinolfi, Agea, Aiuto, Arnott, Beghin, Borrelli, Castaldo, Corrao, D'Amato, (The Earl of) Dartmouth, Evi, Farage, Ferrara, Gill, Iwaszkiewicz, Moi, Paksas, Pedicini, von Storch, Tamburrano, Valli, Zullo

 

ENF: Aliot, Annemans, Arnautu, Atkinson, Bay, Bilde, Bizzotto, Borghezio, Boutonnet, Briois, Ciocca, D'Ornano, Ferrand, Fontana, Goddyn, de Graaff, Jalkh, Kappel, Lebreton, Le Pen Marine, Loiseau, Maeijer, Martin Dominique, Marusik, Mayer Georg, Mélin, Monot, Montel, Obermayr, Philippot, Pretzell, Rebega, Salvini, Schaffhauser, Stuger, Troszczynski, Vilimsky, Zanni, Zijlstra

 

GUE/NGL: Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Couso Permuy, De Masi, Eck, Ernst, Ferreira, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Hazekamp, de Jong, Juaristi Abaunz, Kari, Kohlí?ek, Kone?ná, Kouloglou, Kuneva, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maltese, Ma?tálka, Matias, Mélenchon, Michels, Mineur, Ní Riada, Omarjee, Papadimoulis, Pimenta Lopes, Sakorafa, Sánchez Caldentey, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Sylikiotis, Torres Martínez, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Zimmer

 

NI: Balczó, Chauprade, Epitideios, Fountoulis, Gollnisch, James, Kovács, Le Pen Jean-Marie, Morvai, Papadakis Konstantinos, Synadinos, Voigt, Woolfe, Zarianopoulos

 

PPE: Arimont, Grzyb, Hetman, Kalinowski, Rolin

 

S&D: Anderson Lucy, Andrieu, Arena, Balas, Bayet, Benifei, Berès, Brannen, Briano, Cabezón Ruiz, Caputo, Childers, Chinnici, Cofferati, Cozzolino, Denanot, Dodds Anneliese, Fajon, Fla?íková Be?ová, Freund, Gebhardt, Geringer de Oedenberg, Gierek, Giuffrida, Gomes, Graswander-Hainz, Griffin, Guillaume, Kadenbach, Keller Jan, Khan, Köster, Kouroumbashev, Liberadzki, ?ybacka, Mamikins, Manscour, Martin Edouard, Maurel, Mayer Alex, Moody, Moraes, Nekov, Noichl, Panzeri, Pargneaux, Peillon, Pirinski, Poc, Poche, Post, Regner, Revault D'Allonnes Bonnefoy, Rozière, Sant, Schlein, Schuster, Sehnalová, Steinruck, Tarabella, Thomas, Viotti, Ward, Weidenholzer, Willmott, Zemke

Verts/ALE: Affronte, Albrecht, Auken, Bové, Buchner, Bütikofer, Cramer, Dalunde, Delli, Durand, Eickhout, Engström, Evans, Giegold, Häusling, Hautala, Heubuch, Hudghton, Jadot, Jávor, Joly, Keller Ska, Lambert, Lamberts, Lochbihler, Lunacek, Marcellesi, Meszerics, Reda, Reimon, Reintke, Rivasi, Sargentini, Scott Cato, Smith, Solé, ?oltes, Staes, Taylor, Terricabras, Trüpel, Turmes, Urtasun, Valero, Vana, ?danoka

 

 

33 Abstentions

 

ALDE: de Sarnez, Griesbeck, Müller, Pagazaurtundúa Ruiz

 

ECR: van Dalen, Krasnod?bski, ?kripek, Toma?evski, Ujazdowski

 

EFDD: Carver

 

ENF: ?ó?tek

 

PPE: Alliot-Marie, Cirio, Danjean, Dantin, Delahaye, Hortefeux, Morano

 

S&D: Androulakis, Dance, Gentile, Hedh, Jongerius, Mavrides, Piri, Preuß, Simon Peter, Simon Siôn, Tang, Ulvskog, Wölken

 

Verts/ALE: Harms, Rop?

Onderkant formulier